Harry Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Училище за магии и вълшебства Хогуортс!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли в училището за
Магия и Вълшебство Хогуортс!
Учебната година е прекратена за малко.

                         

            


 

 Кабинета на директора

Go down 
+7
Анна Хорън
Катрин Г.
Ема Робъртс
Хърмаяни
Ейбръхам Д.
Мойра Кери
Ашли Стивънс
11 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Ашли Стивънс
Директор
Директор
Ашли Стивънс


Брой мнения : 491
Join date : 09.11.2009
Age : 27
Местожителство : Луната...xD

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Кабинета на директора   Кабинета на директора EmptyПет Яну 01, 2010 7:36 pm

Тук е кабинета на директора той се казва:Албус Дъмбълдор
Върнете се в началото Go down
https://harry-world.bulgarianforum.net
Ашли Стивънс
Директор
Директор
Ашли Стивънс


Брой мнения : 491
Join date : 09.11.2009
Age : 27
Местожителство : Луната...xD

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора EmptyПет Яну 01, 2010 7:41 pm

Ашли почука на вратата.
-Влез.-каза директора.
-Професор Дъмбълдор вика ли сте ме.-каза Ашли с насълзени очи
-Да Ашли.Седни ако обичаш.-директора и показа едно кресло.
-Директоре трябва незабавно да се върна в Лондон мамаи татко...
-Знам Ашли и за това те повиках.Ще отидем в Хогсмиид и ще се магипортираме заедно с теб.Освободена си от часовете докато родителите и не се оправят.
-Благодаря ви професоре.Кога тръгваме?-попита Ашли и стана от креслото.
-Сега.-директора и Ашли излязоха от кабинета му.И отидоха в Хогсмиид
Върнете се в началото Go down
https://harry-world.bulgarianforum.net
Мойра Кери
Ученик от Грифиндор 2-ри курс
Ученик от Грифиндор 2-ри курс



Брой мнения : 289
Join date : 04.12.2009
Age : 26
Местожителство : Варна

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора EmptyСъб Яну 02, 2010 6:13 pm

Момичето почукало и директора й казал д влезе.Тя му казала случката дори му показала съобщението а после той казал:
-така стана и с Аш.Сега тръгва ме отиваме в Хогсмиид,а ти като Ашли си освобдена от часовете докато се оправи.И излялзли от кабинета и тръгнали
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора EmptyСъб Яну 02, 2010 6:37 pm

Рон предпазливо почукал на вратата.От вътре се чул познатият глас на директора който казал
-Влез.
Рон влязъл в кабинета на директора.Той бил седнал пред своето биро на което била поставена и разпределителната шапка.По стената били закачени портретите на другите директори на Хогуартс.На стената имало и нещо което леко блещукало.Рон се приближил и видял че това е Мечът на Грифиндор.След това видял и невероятното създание за което били учили по ГЗМС-Феникса.Рон отишъл до директора и казал-
-Г-н Дъмбалдор-Професоре.Ще може ли да ми позволите да идвам тук по всяко време като имам въпрос.
Директора го изгледал и казал
-добре позволявам ти.а сега искаш ли да ми кажеш нещо.
Рон си помислил и казал-
-Не сър-и излязъл
Върнете се в началото Go down
Ейбръхам Д.
Ученик от Рейвънклоу 2-ри куср
Ученик от Рейвънклоу  2-ри куср
Ейбръхам Д.


Брой мнения : 15
Join date : 28.12.2009
Age : 33
Местожителство : Pleven

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора EmptyНед Яну 03, 2010 1:51 am

Eто че Ейбръхам отвори своите очи. Още се чувстваше сънен. Огледа се около себе си . В стаята беше изненадващо тихо. Лицето на Ейбръхам се смръщи. Надигна се много бързо. Слънцето в стаята светеше изненадващо силно за 7 часа сутринта. Момчето се огледа - в стаята нямаше никой. Ледени капки пот потекоха по гърба му . Не искаше да вярва, че се е успал. Бавно погледна към будилника. Това беше единствения шанс всичко това да не стане толкова страшно. Будилникът показваше 9. На бегом Ейбръхам скокна от леглото. Облече се много бързо - за няма и 10 минути. Не знаеше какво да прави. Вече беше изпуснал 2 учебни часа. Какво ли впечатление щеше да създаде още от първия си ден тук.
Изведнъж в главата му просветна идеята. Щеше да иде при директора, за да си вземе програмата, после щеше да отиде да се извини не професорите, при които бе пропуснал часове. Ехбръхам излезе на бегом от общата стая. Нормално там нямаше никой. Всички бяха в часове. По лицето на малкото момче личеше паника. Ейбръхам избяга на бегом разстоянието до директориския кабинет. Преди да почука на вратата спря за малко, за да си почине, понеже беше много изморен. Докато си почиваше в главата му изникваха кави ли не мисли, коя от коя по отчайващи. Беше се изложил още от първия ден. Тази мисъл го тормозеше най - много. Ейбръхам знаеше, че първото впечатление е най - важно, а той надали бе направил такова.
След като си почина, Ейбръхам събра смелост и почука на вратата. Изчака, за да го поканят да влезе, не получи отговор. Почука втори, трети, четвърти път. Все безрезултатно.
Върнете се в началото Go down
Мойра Кери
Ученик от Грифиндор 2-ри курс
Ученик от Грифиндор 2-ри курс



Брой мнения : 289
Join date : 04.12.2009
Age : 26
Местожителство : Варна

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора EmptyВто Яну 05, 2010 2:42 pm

-Директоре!-казало момичето което мъкнело Рон
-да г-це,касво има?
-Ами Рон е моного ранен трябва да отиде в свети Мънго директорът го поогледал и й казал:
-Паденето не е сериозно поскоро го заведи при мадам Помфри.
-добре-казало момичето и си тръгнало
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора EmptyВто Яну 05, 2010 2:59 pm

рон и мойра дошли.рон отново благодарил на мойра и показал раката си
-Ето професоре.Това е едно от най магическите неща.Това е философският камък.Професора го огледал и казал
-Браво деца.Ще го взема аз защото може да е опасен за вас.Отново ви благодаря
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни
Ученик от Грифиндор 2-ри курс
Ученик от Грифиндор 2-ри курс



Брой мнения : 86
Join date : 10.12.2009
Age : 26
Местожителство : =)

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора EmptyВто Яну 05, 2010 6:33 pm

Професор Дъмбалдор,трябва да ви ка...
-Знам,Хърмаяни всичко ще е наред!
-Но аз дори не съм довършила...
-Знам,знам,сега,за да се успокоиш,ще отидем в болницата...
-Но,проф...
Изведнъж те се телепортирали.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора EmptyВто Яну 05, 2010 6:43 pm

Рон дойде и видя че дъмбълдор и хърмаяни са вече тук.Рон попита хърмаяни
-Какво се е случило.Нещо лошо ли ?
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни
Ученик от Грифиндор 2-ри курс
Ученик от Грифиндор 2-ри курс



Брой мнения : 86
Join date : 10.12.2009
Age : 26
Местожителство : =)

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора EmptyВто Яну 05, 2010 6:46 pm

Момичето замълча,а после отговори:
-Нищо...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора EmptyВто Яну 05, 2010 6:50 pm

Рон въздъхнал и казал
-О слава богу.Сигурна ли си?-казал рон и я изгледал с подозрение но после казал.
-Добре щом казваш.Съжалявам че дойдох професоре но ми казаха че сте се телепортирали в свети мънго и се притесних да не се е случило нещо.Ако има проблем винаги може да ме извикате,нали?
Директора го изгледал и казал
-Да.А сега може да тръгвате.
Рон излязъл и казал
-Хърмаяни да тръгваме
Те излезли от кабинета
Върнете се в началото Go down
Ашли Стивънс
Директор
Директор
Ашли Стивънс


Брой мнения : 491
Join date : 09.11.2009
Age : 27
Местожителство : Луната...xD

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора EmptyВто Яну 05, 2010 8:05 pm

Когато стигна до директораския кабинет тя почука припряно от вътре се чу едно "Влез" тя отвори вратата и влезе вкабинета.
-Професоре варно ли е?-попита Ашли
-Да миличка боя се,че да.-каза професпра разтревожен какво ще направи Ашли.Но за изненада на него тя само го погледна и каза:
-Не ви вярвам.
-Така е миличка.Съжелявам.-отговори съжалително професора
-Не,не това е невъзможно,но как той не може да е мъртава.Не.-Ашли започна да удря с юмрук по масата.
-Ашли успокйсе сега ще отидем при тях.-каза директора спокойно.
-Добре.-съгласи се Ашли и двамата отидоха в Хогсмийд кадето се ги чакаше "експер Хогуортс.
Върнете се в началото Go down
https://harry-world.bulgarianforum.net
Хърмаяни
Ученик от Грифиндор 2-ри курс
Ученик от Грифиндор 2-ри курс



Брой мнения : 86
Join date : 10.12.2009
Age : 26
Местожителство : =)

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора EmptyСря Яну 06, 2010 5:43 pm

Хърмаяни бързаше.Тя влезе и започна да говори:
-Професор Дъмбалдор,странно е,но на всички в момента ни се случват подобни неща.Моят чичо...той...той е в болница и има опасност...опасност...опасност...да...
-Спокойно,успокойсе и само недей плачи,нали вече говорихме за това.Относно чичо ти.Знам...много е тежко.Той работи в Министерството на Магията и ми е познат.Знам,че в момента много се притесняваш...Ясно ми е и напълно те разбирам,но точно сега не може да отидем...
След като чу последните думи,Хърмаяни не издържа и се разплака,много горчиво.Професор Дъмбалдор отиде до нея и я прегърна.
-Знам,много съжелявам,но по-късно,възможно,най-скоро ще отидем...
-П...П...Профес-ор...Дъмбалд-д-дор...аз...
-Хърмаяни,знам...знам...знам,че ти е трудно...обещавам...денс,но малко по-късно.Сега отиди в Стаята на Грифиндор и си почини.
-Б-б-благода...ря...Ви.
Момичето излезе от кабинета и се запъти към Грифиндорската стая.
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни
Ученик от Грифиндор 2-ри курс
Ученик от Грифиндор 2-ри курс



Брой мнения : 86
Join date : 10.12.2009
Age : 26
Местожителство : =)

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора EmptyСря Яну 06, 2010 6:31 pm

-Директоре?
-О!Ти дойде,много бързо-скъпа!
Момичето,загрижено попитало:
-Какво?К-к-к-аво се е случило?
-Ще трябва бързо,да се телепортираме в Хогсмийд,там ще е безопасно.
-Но...
-Хайде-казал Професора.
те се телепортирали до болница-Хогсмийд.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора EmptyЧет Яну 07, 2010 5:01 pm

рон се телепортирал.Директорът го питал
-По добре ли си?
-Да.
Директора му казал
-Твоята приятелка дойде ли
-Но вие от къде знаете.
-Аз знам всичко.Е искаш ли да се връщаш при своите съученици.
-Да довиждане професоре-рон излязъл
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни
Ученик от Грифиндор 2-ри курс
Ученик от Грифиндор 2-ри курс



Брой мнения : 86
Join date : 10.12.2009
Age : 26
Местожителство : =)

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора EmptyЧет Яну 07, 2010 7:51 pm

-Професореее!!!-изпищяла хърмаяни.
-Спокойно!!!-извикал професора.
-Но...
-Оф...как може?Как може отново да го е направил???
-Какво ще направим,ние сега???
-Тръгваме!
те се телопиртирали в Свети Мънго.
Върнете се в началото Go down
Ашли Стивънс
Директор
Директор
Ашли Стивънс


Брой мнения : 491
Join date : 09.11.2009
Age : 27
Местожителство : Луната...xD

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора EmptyЧет Яну 07, 2010 8:04 pm

Ашли стигнала до кабинета на професора и почукала от вътре се чуло само едно "влез"
-Професоре?-казала Ашли след като влязла в кабинета,но не видя директора.Той се появи от една стая сигорно това беше спалнята му.
-Добре дошла Ашли.-поздравил спкойно той.
-Да не е умряло цялото ми семейство вече.-попита ядосано Ашли
-Не спокойно тук си,защото днес се случи нещо много неочаквано.Шапката проговори.-каза директора,но Ашли не разбра.
-Да не е била няма до сега?-попита Ашли с недуеминие какво я засяга нея,че шапката проговори.
-Не тя предвиди едно даже две премествания.
-Какви?
-Ти трябва незабвно да се преместиш в дом Рейвънклоу.-каза директора спокойно.
-Моля,а ми Ема?Какво ще правя там,защо?-попита Ашли стреснато
-Защото шапката така каза,а за Ема не се безпокой ще разбереш после какво ще стане с нея.Моляте сега си пребери нешата от дома Грифинор и отиди в Рейвънколу там ще се чустваш много по-добре.-увери я професора.
-Добре.Но още не разбирам.
-Ще разбереш.-каза професора и я изпрати
Върнете се в началото Go down
https://harry-world.bulgarianforum.net
Ема Робъртс
Директор
Директор
Ема Робъртс


Брой мнения : 119
Join date : 10.11.2009
Местожителство : In you Dreams baby

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора EmptyЧет Яну 07, 2010 8:41 pm

Ема дори не почука, а направо влезе в кабинета. Напоследък много от семействата на приятелите и бяха пострадали и се беше притеснила да не би и с нейното да се е случило нещо. Дълмбълдор стоеше на креслото си спокоен, може би не искаше да притеснява още повече Ема.
-Г-не к-какво се е случило? Да не би да е нещо с родителите ми? -Ема беше мнгого разтревожена.
-Не госпожице Робъртс семейството ви е добре. Може би съм ви притеснил с писмото си? Съжелявам. Повиках ви тук, защото се случи нещо, което не беше ставало от векове. -на масата до професора стоеше разпределителната шапка. Мъжът насочи вниманието на Ема към нея и заговори. -Сигурен съм че вече си виждала Разпределителната шапка, Ема. Няма такъв ученик, който да не я е виждал. И така днес, докато с нея пишехме стихове тя се сепна и ми каза:
-Албус, няма да повярваш какво ще ти кажа. -шапката казала на Дъмбълдор, че Ема трябва да бъде преразпределена.
-Но как, защо, кога? -Ема беше много объркана и се надяваше професора да се шегува. -Професоре, шегувате ли се?
-Няма как да се шегувам с такова нещо, Ема. Сложи шапката на глвата си. -и Ема нахлупи Разпределителната шапка. -Това трябваше да случи накрая на годината но шапката настоя да бъде още сега. Нека видим кой ще бъде новият ти дом!
-Рейвънклоу! -Изписка шапката.
-Рейвклоу?! -повтори щастливо Ема, защото сега винаги ще може да вижда Зак. -Но Ашли! Не не не не нееее! Професоре ами Ашли? Какво ще стане с нея. Как ще я виждам?! Не професоре, не мога да се преместя.
-Ще се преместиш, Ема! А сега отиди в общата стая и си събери нещата. За г-ца Стивънс не се тревожи! Ема ако ми повярваш всичко ще бъде наред, обещавам!
-Дано сте прав професоре! Иначе Бобатон ще имат нова ученичка! Две по-точно. -мислеше си Ема и излезе.
Върнете се в началото Go down
Катрин Г.
Ученик от Грифиндор 2-ри курс
Ученик от Грифиндор 2-ри курс
Катрин Г.


Брой мнения : 57
Join date : 18.12.2009
Age : 27
Местожителство : Перник

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора EmptyПет Яну 08, 2010 5:42 pm

Катрин почука на вратата.
-Влез-отвърна мил глас отвътре.
-Здравейте професоре,просто исках да ви помоля да се магипортирате с мен до Диагон-Али,защото пергамента ми свърши и трябва ди си купя нов.
-Не е нужно Катрин,ще ти дам колкото искаш.-каза проф.Дъмбълдор.
-Но професоре...
-Няма нищо Катрин,ето ти 20 рула.Ако искаш още просто ела и ми кажи.В прочем,искаш ли ментови бонбони?-попита той
-Ами не благодаря професоре.Е мерси много.Довиждане.
-Чао Катрин!
Момичето заизлиза и чу как проф.Дъмбълдор продължи да си тананика някаква странна песен.
Катрин се засмя и излезе.
Върнете се в началото Go down
Мойра Кери
Ученик от Грифиндор 2-ри курс
Ученик от Грифиндор 2-ри курс



Брой мнения : 289
Join date : 04.12.2009
Age : 26
Местожителство : Варна

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора EmptyСъб Яну 09, 2010 12:40 pm

Мойра почука и от стаята се чу глас:
-Влез.
-Директоре братовчедка ми ражда трябва бързо да се телепортираме в Свети Мънго трябва да я видя!!!!!
-Успокой се малко.Първо седни и се успокой
Момичето седнала там кадето и казал директорът а той казал:
-обясни ми сега бавно и спокойно.
-Ами искам да се телепортираме в Свети мънго защото братовчедка ми ражда.
-Добре.-казал Дъмбалдор и се телепортирали в Свети Мънго
Върнете се в началото Go down
Мойра Кери
Ученик от Грифиндор 2-ри курс
Ученик от Грифиндор 2-ри курс



Брой мнения : 289
Join date : 04.12.2009
Age : 26
Местожителство : Варна

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора EmptyСъб Яну 09, 2010 4:42 pm

директоре моляви искам да се фтранспротираме в Свети мънго-казала Мойра която мъкнела рон по пътя.И те бързо се транспортирали
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни
Ученик от Грифиндор 2-ри курс
Ученик от Грифиндор 2-ри курс



Брой мнения : 86
Join date : 10.12.2009
Age : 26
Местожителство : =)

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора EmptyПон Яну 11, 2010 3:29 pm

Момичето бързаше и се яви в кабинета на директора.
-Професоре аз...
-Спри Хърмаяни.Успокой се.Знам,че напоследък дойдоха повече от добрите вести за теб,но сега...
-Не!!!Професоре!
-Моляте,момичето ми.Моля те!Самъ замълчи и се успокой.Сега заедно ще отидем в Свети Мънго.
-Аз...аз...аз...
-Шшшт...-казал нежно професора и прегърнал момичето.-Да тръгваме.
Те се телепортирали Свети Мънго.
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни
Ученик от Грифиндор 2-ри курс
Ученик от Грифиндор 2-ри курс



Брой мнения : 86
Join date : 10.12.2009
Age : 26
Местожителство : =)

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора EmptyПон Яну 11, 2010 3:44 pm

След около часове,престой в Свети Мънго те се върнали.
-Професоре!Как?Как?Кааак???
-Няма нищо,ако наистина разчиташ...на мен...дори мъничко,ако ми разчиташ...запази самообладание...и бъди силна...Повярвай ми-ако чичо ти бе жев...сега...сред нас...той би те съветвал същото и би искал ти да напрвиш...същото...
-Благодаря Ви!Ако...ако не бяхте...тук...аз...
-Ела,тук-казал Дъмбалдор.
Момичето отишло при него и той я прегърнал.
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни
Ученик от Грифиндор 2-ри курс
Ученик от Грифиндор 2-ри курс



Брой мнения : 86
Join date : 10.12.2009
Age : 26
Местожителство : =)

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора EmptyЧет Яну 21, 2010 2:58 pm

Хърмаяни бързала,и когато стигнала до кабинета,не видяла никого.
Само съзряла красива птица,но изведнъж,както птицата,летяла,тя се изпепелила...
-Професоре!?!
-Да,Хърмаяни.
-Птицата Ви!Аз...
-Няма нищо,Хърмаяни-казал спокойно Дъмбалдор.После и обяснил всичко,за фениксите.
-О!Невероятни,животни са!-възкликнала Хърмаяни.
-Е?Какъв е проблемът?същественият проблем?
-Вижте...професоре...аз...не исках,но случайно попаднах на...
-Огледалото +Ейналеж"?
-Но..аз не заех...но...Вие...как знаете?
-Хърмаяни...то не показва...лицетоти,а само най-горещото ти желание...
-Значи...и все пак...аз видях...сестра си...
-О!Съжалявам...тя бе...прекрасно момиче,умна...Наистина съжа...
-Нямяа нищо...професоре,благодаря Ви...аз ще...
-Добре...и помни,не е много хубаво да се връщаш и да гледаш огледалото пак-и-пак...Просто съвет...
Хърмаяни,кимна,но не бе убедена.
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни
Ученик от Грифиндор 2-ри курс
Ученик от Грифиндор 2-ри курс



Брой мнения : 86
Join date : 10.12.2009
Age : 26
Местожителство : =)

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора EmptyНед Яну 24, 2010 1:54 pm

-Професоре!-извика Хърмаяни преди да е влязла.
-Здравей,Хърмаяни-хубаво утро...е днес...-отвърна Професор Дъмбалдор.
-Професор,но...как братовчедка ми...ще дойде...
-О...за това ли идваш...Не се безпокой!Сигурно,ще пристигне днес...
-Моля?!?Днес!-изумено отвърна Хърмаяни.
-Спокойно,тя е чудесно дете.
-Как?Как така?
-Знам,го...-убедено отвърна Дъмбалдор.
-Аз...ох...тръгвам...
-Не се тревожи,Хърмаяни...само не се тревожи...-каза Дъмбалдор,като и помаха за сбогом.


*********************************

Хърмаяни отново дошла-след час/два.
-Професоре,съжалявам!
-Няма нищо Хърмаяни,но...трябва да ти представя някого...
-Моля...???
-Ела...-рече професора.
Едно рижо,средно високо момиче се подаде,отнякъде и отиде до катедрата на професора.
-Виж,Кейди-това е Хърмаяни.
-К-к-Кейди?-недоразбрало попита Хърмаяни.
-Здравей,Хърмаяни.-отвърна Кейди с лека усвивка.
-Професоре,тя е година по-малка!-рече нервно Хърмаяни.
-Знам,от догодина ще започне...да учи тук в първи курс.
-Тогава,защо е тук,сега???
-Защото нали знаеш,че чичо ти...
-Ами леля?
-Тя замина с по-голямата ми сестра...а...аз останах сама...-отвърна плахо Кейди.
-Моля...някой ще ми обясни ли,всичко,което става?-още по-нервно попита Хърмаяни.
-Мисля,че двете трябва да си поговорите насамае...-отбеляза Дъмбалдор.
-Хайде!-извика Хърмаяни на Кейди,за да дойде.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кабинета на директора
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Кабинета на Мадам Помфри

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter :: Начало :: Кабинета на директора-
Идете на: