Harry Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Училище за магии и вълшебства Хогуортс!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли в училището за
Магия и Вълшебство Хогуортс!
Учебната година е прекратена за малко.

                         

            


 

 Урок 2

Go down 
АвторСъобщение
Мойра Кери
Ученик от Грифиндор 2-ри курс
Ученик от Грифиндор 2-ри курс



Брой мнения : 289
Join date : 04.12.2009
Age : 26
Местожителство : Варна

Урок 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Урок 2   Урок 2 EmptyПон Яну 04, 2010 2:22 pm

Мойра излезе от замъка и се запъти към полянката,където се провеждаха уроците.Когато стигна до учениците им се усмихна.
-Здравейте,деца знам че сте изненадани да ме видите но,ще ви преподавам по Грижа за магически създания враменно.Когато имате домашни искам да си ги пишете,бих желала да не мълчите в часовете ми,а да задавате въпроси.Не обичам само аз да говоря.Като говоря,ако искате си записвайте,ако искате само слушайте.Това си е ваша работа.Няма да ви притеснявам по това отношение.Тази година ще се опитам да ви науча на няколко неща за магическите същества и за ваше добро е да ги научите.Няма нужда да вдигате ръка,но не искам да ме прекъсвате.Когато свърша тогава ме питайте нещо или отговаряйте на въпроса ми.Този предмет не може да се научи с много пергамент,пера,мастило и книги като сте седнали на някое бюро.Грижата се учи тук,навън,сред природата.Нещата се учат,когато видите наистина някое магическо същество.Между другото,който има учебник по Грижа за магически създания леко е сгрешил,че го е взел.Някои уроци ще си съвпадат от там,но много повече изобщо няма да са се появили на тези страници.Няма да вървя по графика на Министерството на магията пък каквото ще да става.Аз ще ви давам цялата информация,която ви е нужно и рядко ще ви карам да четете нещо от там.За ваше разочарование ще имате домашно още от първият час.Искам да ми напишете две кратки...Ъъъ съчинения да кажем.Просто с няколко изречения да ми отговорите какво според вас изучава Грижата и едно съчинение на тема "Кое ми е любимото магическо създание".Няма да оценявам колко е дълго,а дали сте го написали увлекателно.Надявам се да с епостараете.Домашните по Лична сова,моля.А сега,ако нямате въпроси сте свободни,ако имате-с удоволствие ще ви изслушам
.
Тоест домашното по ЛС

Върнете се в началото Go down
 
Урок 2
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 9-урок
» 1-урок
» 10-урок
» 2-урок
» 3-урок

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter :: Учебните предмети :: Грижа за магическите създания-
Идете на: