Добре дошли в Училище за магии и вълшебства Хогуортс!

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Добре дошли в училището за
Магия и Вълшебство Хогуортс!
Учебната година е прекратена за малко.

Share | 

Флууд

Go down 
АвторСъобщение
Ашли Стивънс
Директор
Директор

Брой мнения : 491
Местожителство : Луната...xD

ПисанеЗаглавие: Флууд   Вто Яну 26, 2010 10:43 am

Е вече на воля можете да си флуудите,но само в тази тема.Като за начало Здравейте [You must be registered and logged in to see this image.]

????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   Вто Яну 26, 2010 11:33 am

Здрасти.Супер е че направихте тая темичка да се кефим кат флуудин.
Върнете се в началото Go down
Ашли Стивънс
Директор
Директор

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   Вто Яну 26, 2010 11:51 am

ахам,направих я за да може вече на дяма флудове на др места.Как си. [You must be registered and logged in to see this image.]

????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   Вто Яну 26, 2010 12:24 pm

супер.Ти
Ашли Стивънс
Директор
Директор

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   Вто Яну 26, 2010 9:26 pm

Зле!!Утре на ходя ли на дск или не? xD Те вече ме оформиха ама...... И междо другото Влади отново имаш 6 по англ и по история xD както винаги xD. К'во правите?

Ема Робъртс
Директор
Директор

Брой мнения : 119
Местожителство : In you Dreams baby

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   Пет Яну 29, 2010 8:49 am

Ш ей Су ти базикаш ли се мен...?! 6..??? Ужас срам и провал!!! Аз никога не съм имала по-малко от 6+!! xD БъЪзикам се беее! ХахЪ И така кфо правя ли а...? Емм тука дивея на супер песничка [Timabaland ft. SoShy and Nelly Furtado - Mornig After Dark] А свърши... Добреее ся преминаваме на малко ретро [Badmarsh and Shri - Signs].... Life is one big road an there're lots of signs...signs and more signs...you're gonna make up your mind...your mind... life is one big road...road [music] Сама го написах припеваа е без да гледам [ем щот го няма в нета, ми то такваз изтрещяна песен къде ще я има] Хаха аз никуф флууд ни написах ама...ко ва интерва вас. Уааа дойде ми да пиша на изтрещялия език! Малко така ко са поубЪркате сиг ш е така де да знайте че т0 н3 3 за iндiанCi [в превод индианци ;)] Tъ какту казъХ то туй хич не е флууд ама поне малко така си изчистих дУшатъ от простотии :PpP~ Айде чао ви от мен чи ви омризнах а пук за следващия флууд въпросчито е... С кфо си обл3ч3н?

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вижте профила на потребителя
Ашли Стивънс
Директор
Директор

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   Пет Яну 29, 2010 9:13 am

Пфф Влад с ко да съм облечена.....с нощица разбирасе.Обаче не дей ме гледа щотоо щи са [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] изплашиш е... [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] .А е Влади за Рд-то тря да ми купиш:самолет,остров,едно BMW, хотел и ощи ко беше там. [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] xD И да зн храната трябва вие да си я носите [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] .Базикам се е споко ние ще ве нахраним.Обаче там ще е едно малко досадно паразитче знайш кое.То мойто също не е флуд ама айди да са радвате малко [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] .Иначе с ко сте облечени [You must be registered and logged in to see this image.]

Ашли Стивънс
Директор
Директор

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   Пон Фев 01, 2010 5:15 pm

Ae Флууд зона сложих пак никой не пише.Апак преди направо се спукваха да правят флудове [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   Пон Фев 01, 2010 5:16 pm

сега нещо станахме по здържани :D :D
Ашли Стивънс
Директор
Директор

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   Пон Фев 01, 2010 5:21 pm

Вие пък кога решихте да станете [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] бзк се давайте така,че после Варгиту ще ме заколи...... пак се шегувах ама не ми обръшайте внимание аз съм на моменти.Дося ти казвха на теб,че не обичам да се базикт с мен апак аз точно тва правя.Глупава работа [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Ема Робъртс
Директор
Директор

Брой мнения : 119
Местожителство : In you Dreams baby

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   Пон Фев 01, 2010 7:29 pm

Недей да се шегуваш така е. Само някои пак да е флууднал и нз вече... Уаа Су, тоз ш***н проект по математика от 2 до 5 го правихме с Нева... Напрао ни се зе акъла :Х После играхме с едни балон... xD и аз и пях Chicka bomb. Да, наясно съм нямате представа за кфо стаа дума. Ама майната ви! Мн ми се псува неска. Ааа сузи трябва да ти кажа нещо мн важно... Нещо става с мен. Мамка му да е**. :Х:Х:Х Ама тука не моа да ти го напиша майна, че тез другите не е нужно да разбират........

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вижте профила на потребителя
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   

Флууд
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1