Harry Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Училище за магии и вълшебства Хогуортс!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли в училището за
Магия и Вълшебство Хогуортс!
Учебната година е прекратена за малко.

                         

            


 

 Нужната стая на Ашли

Go down 
АвторСъобщение
Ашли Стивънс
Директор
Директор
Ашли Стивънс


Брой мнения : 491
Join date : 09.11.2009
Age : 27
Местожителство : Луната...xD

Нужната стая на Ашли Empty
ПисанеЗаглавие: Нужната стая на Ашли   Нужната стая на Ашли EmptyПет Яну 29, 2010 11:30 am

Вече се прибирах към кулата на Рейвънклоу когато си мислих за място където мога да съм сама.След като минах по-край една стена тя се разтвори.Влязах вътре и видях една стая.Там беше неуписуемо красиво имаше едно легло с балдахин,бюро и много книги и разни неща за развлечения.В дъното на стаята имаше кафез със чудни птички.Всичко в таси стая беше величествено,сякаш някой е чул мислите ми и специално за мен е построил тази стая.За миг се поколебах,но след това влязох.Когато отидох да видя птичките зад мен вратата се затвори.
-Ехо?-извиках аз за да се уверя,че никой няма и когато не чух нищо отидох и се джаснах на леглото.
Върнете се в началото Go down
https://harry-world.bulgarianforum.net
Ашли Стивънс
Директор
Директор
Ашли Стивънс


Брой мнения : 491
Join date : 09.11.2009
Age : 27
Местожителство : Луната...xD

Нужната стая на Ашли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая на Ашли   Нужната стая на Ашли EmptyНед Яну 31, 2010 9:00 pm

Реших още веднъж да посетя това място,затова дойдох тук и започнах да си мисля за стаята.Минах поне десет пъти до стената,но нищо не се случи.Стаята не се появяваше."Сигурно само съм си измисляла" казах си и аз и като понечих да си тръгвам стената се отвори.Обърнах се и видях стаята.Влязох вътре и видях познатите птички,но този път имаше и друго помщение,влязох там и видях просторна тераса.Сякаш сънувах.Тук беше толкова хубаво.Стоях в стаята и бях загубила представа за времете,но след малко реших да се връщам,защото казах на Ема,че ще се върна след 10 минути и тя може би се рпитеснява.
Върнете се в началото Go down
https://harry-world.bulgarianforum.net
Ашли Стивънс
Директор
Директор
Ашли Стивънс


Брой мнения : 491
Join date : 09.11.2009
Age : 27
Местожителство : Луната...xD

Нужната стая на Ашли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая на Ашли   Нужната стая на Ашли EmptyНед Фев 14, 2010 6:53 pm

Както се минавах по коридора и се сетих за нужната стая.Влязох в нея и там беше много красиво.Веднага отидох на леглото.Лежах толкова дълго и се мъчих да се успокоя.Извадих хитроумната карта и започнах да гледам малките точки,видях Дъмбълдор да се разхожда в къбинета си,видях и Ема,но тя още седеше в общата стая.Кохато погледнах коридора на който бях аз,видях точка с надпис"Стефан Салватор".Той идваше точно към мен,може би за да довърши започнатото от баща си,но аз бях потготвена.Стиснах пръчката си здраво и мозъкът ми започна да работи на бързи обороти.Мислих за мягия,която ще го спре.Бях готова дори и да го убия.Точно когато стигна до стената той се обърна и тръгна подземията.Явно не знае къде съм.
Върнете се в началото Go down
https://harry-world.bulgarianforum.net
Ашли Стивънс
Директор
Директор
Ашли Стивънс


Брой мнения : 491
Join date : 09.11.2009
Age : 27
Местожителство : Луната...xD

Нужната стая на Ашли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая на Ашли   Нужната стая на Ашли EmptyПон Мар 08, 2010 6:23 pm

Със Зак се бяхме разбрали да се чакаме пред тази стена.Когато той дойде аз си помислух за нужната ми стая и влязохме в нея.
-Кажи сега какво искаш да направя?-попитах го аз когато влязохме
-Трябва да ми помогнеш за това Ашли!-отвърна той
-Добре,но как?
-Ти си най-добрата приятелка на Ема и от теб ще го приеме по-лесно,защото аз найстина изпитвам силни чуства и искам да сме заедно.-каза той и ми хвана ръката
-Добре,добре.-съгласих се аз и започнахме да мислим какво ще правим от тук насетне.
Върнете се в началото Go down
https://harry-world.bulgarianforum.net
Ашли Стивънс
Директор
Директор
Ашли Стивънс


Брой мнения : 491
Join date : 09.11.2009
Age : 27
Местожителство : Луната...xD

Нужната стая на Ашли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая на Ашли   Нужната стая на Ашли EmptyСря Мар 10, 2010 10:25 pm

Вървях из стаята изнервена докато чакам Зак.Вече бя готова да изляза и да го потърся когато той влезе.
-Къде беше?-попитах го аз
-Имах малко работа.-отърна той и седна на един диван.-Виш какво направих!-той ми показа една картичка на коята имаше любовно послание.
-Оо,Зак много е хубаво!Кога ще е?-попитах го аз и той се замисли
-Не знам.
-Е аз знам.Направи го утре вечерта.-предложих му аз
-Ти си супер Ашли.Добре утре в 7:00 да дойдеш в нужната стая.-каза той.
-Добре!Хайде сега да се качваме в общата стая,че става късно.-двамата излязохме като внимавахме никой да не ни види.
Върнете се в началото Go down
https://harry-world.bulgarianforum.net
Sponsored content





Нужната стая на Ашли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая на Ашли   Нужната стая на Ашли Empty

Върнете се в началото Go down
 
Нужната стая на Ашли
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Нужната стая на Ема
» Нужната стая на Анна.
» нужната стая на хриско
» Совата на Ашли:Мелман

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter :: Хогуортс :: Нужната стая-
Идете на: