Harry Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Училище за магии и вълшебства Хогуортс!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли в училището за
Магия и Вълшебство Хогуортс!
Учебната година е прекратена за малко.

                         

            


 

 Новини

Go down 
АвторСъобщение
Ашли Стивънс
Директор
Директор
Ашли Стивънс


Брой мнения : 491
Join date : 09.11.2009
Age : 27
Местожителство : Луната...xD

Новини Empty
ПисанеЗаглавие: Новини   Новини EmptyСря Ное 18, 2009 9:20 am

Тук пишете новините за Здрача
Върнете се в началото Go down
https://harry-world.bulgarianforum.net
Ашли Стивънс
Директор
Директор
Ашли Стивънс


Брой мнения : 491
Join date : 09.11.2009
Age : 27
Местожителство : Луната...xD

Новини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини EmptyВто Яну 26, 2010 9:34 pm

Робърт Патинсън – заплаха за мачовците в Холивуд
Звездата от вампирската поредица „Здрач“ Робърт Патинсън в скоро време може да измести от сърцата на фенките досегашните им фаворити – актьорите Джуд Лоу и Пиърс Броснан.
Синеокият Джуд наскоро заявил, че няма търпение да остави зад гърба си славата си на разбивач на женски сърца. Той определил като най-достоен за свой последовател Робърт Патинсън. „Сега вече съм облекчен, че най-накрая в светлините на прожекторите попадат нови лица. Мъже като Роб Патинсън трябва да играят ролите на красавците. Аз никога не съм се забавлявал, когато ми се е налагало да влизам в подобни образи“, споделил Джуд Лоу.
Бившият Джеймс Бонд – Пиърс Броснан, също открил, че славата му на мачо е започнала да избледнява, след като той и Робърт си партнирали във филма Remember Me. Агент 007 разкрил, че егото му било сравнено със земята, след като осъзнал, че вниманието на мацките било изцяло насочено към Робърт Патинсън.
„Неговата каравана беше паркирана в единия край на улицата и непрекъснато беше заобиколена от тълпи момичета. Моята беше в другия край и беше истинско райско кътче на тишината и спокойствието. Дори когато снимахме сцени в центъра на Ню Йорк, можех да чуя, че Роб е излязъл от караваната си по писъците на фенките му“, разказал с крива усмивка Пиърс Броснан.
Върнете се в началото Go down
https://harry-world.bulgarianforum.net
Ашли Стивънс
Директор
Директор
Ашли Стивънс


Брой мнения : 491
Join date : 09.11.2009
Age : 27
Местожителство : Луната...xD

Новини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини EmptyВто Яну 26, 2010 9:38 pm

Ашли Грийн едва не блъснала поршето от „Новолуние
Актрисата от вампирската поредица „Здрач“ Ашли Грийн разказала една от най-забавните случки по време на снимките на втората част на четирилогията. Героинята й Алис Кълън трябвало да кара с бясна скорост жълто спортно порше из тесните улички на малко италианско градче.
„Екипът нае шофьор на ТИР да ме научи да карам. Беше страшно забавно и той каза, че наистина съм добра зад волана. В следващия момент обаче трябваше да хвърча по тесните улички и да внимавам да не сгазя някой пешеходец“, спомнила си Ашли Грийн.
„Направих два дубъла, но във втория се приближих прекалено много до една стена и за малко щях да се блъсна. Направо изтръпнах, тъй като колата е ужасно скъпа. Изведнъж се почувствах така, сякаш ме гони полиция. Нали знаете това чувство, когато не си направил нищо нередно, а полицаите карат плътно зад теб, много е изнервящо“, пошегувала се Ашли Грийн.
Върнете се в началото Go down
https://harry-world.bulgarianforum.net
Sponsored content





Новини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини Empty

Върнете се в началото Go down
 
Новини
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter :: Свободна зона :: Здрач-
Идете на: