Harry Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Училище за магии и вълшебства Хогуортс!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли в училището за
Магия и Вълшебство Хогуортс!
Учебната година е прекратена за малко.

                         

            


 

 Край езерото

Go down 
+3
Селести Аири
Лия Блек
Ема Робъртс
7 posters
АвторСъобщение
Ема Робъртс
Директор
Директор
Ема Робъртс


Брой мнения : 119
Join date : 10.11.2009
Местожителство : In you Dreams baby

Край езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Край езерото   Край езерото EmptyНед Фев 14, 2010 6:27 pm

Тук е тъмното езеро. В него живеят много създания. Вечер е страшно, но през деня е удобно място за усамотение, дрямка и учене
Върнете се в началото Go down
Лия Блек
Ученик от Рейвънклоу 1-ви курс
Ученик от  Рейвънклоу 1-ви курс
Лия Блек


Брой мнения : 19
Join date : 01.02.2010
Age : 27

Край езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото EmptyНед Фев 14, 2010 7:07 pm

Лия си обикаляше край езерцето.Тя много обичаше да е сред природа.Както обикновено си беше самичка.Не искаше да има компания,защото прекалено много се дразни от всички.Беше от една седмица и вече беше спечели врагове и приятели."Лия,Лия каква си такава." казваше си тя.Ама на нея не и пукаше дали ще е сама.Много обичаше да е сама,да прави каквото иска без никой да я критикува или спира.Лия реши да си направи първата баня и си потопи краката в езерото.Водата беше студеничка,но не я интересуваше.Спомни си какво би казала майка и ако беше тук сега "Лия не бива така момиче.Каква глупачка си!"
Върнете се в началото Go down
Селести Аири
Ученик от Рейвънклоу 1-ви курс
Ученик от  Рейвънклоу 1-ви курс
Селести Аири


Брой мнения : 93
Join date : 09.02.2010
Age : 27
Местожителство : Ф КосмоСъЪъ...

Край езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото EmptyНед Фев 14, 2010 7:39 pm

Аз се запътих насам. Беше ми скучно в последните дни. Рейчъл още се оправяш, после щеля да ходи при баба си, за да я види и т. н. Огледах се край езерото...видях, Хриско. Реших да отидя да му се извиня, за дете така се държах ид а му кажа, че не искам да сме нищо повече от приятели, дори и приятели, не.
-Ей! - Извиках, му аз. Забелязах, че до нето е и онзи, Джордж...много мразех, Джордж...не знаех, защо, но ми беше противен, също и приятелката му, Мойра. Не се разбирах ного с, Грифиндорррци.
-К` во искаш? - Сопна ми се, Джордж.
-Внимавай как ми говориш! - Отвърнах му, аз. -Хриско, съжалявам...не исках да съм толкова груба, но просто аз не те харесва.
-Ми тогава, к` во само го дразниш!?! - Отново се намеси, Джордж.
-Млъкни! - Изкрещях му, аз.
-Ами...аз, Селести...и, аз съжалявам... - Отвърна ми, Хриско.
-Добре, значи, се, разбрахме! - Съгласих се, аз.
-Айде...чао! - Каза ми, Джордж.
-Знаеш ли какво?!? - Отвърнах му, аз.
-И...к` во? - Попита ме, той.
-Каквото е, че много си вреш носа, там, където, не трябва...и не се дразни с мен...
-Оф...добре... - Отвърна, Джордж...
-Значи...чао.... - Казах, аз и тръгнах, напред, за да се разходя.
Върнете се в началото Go down
Хриско
Ученик от Рейвънклоу 2-ри куср
Ученик от Рейвънклоу  2-ри куср
Хриско


Брой мнения : 42
Join date : 15.01.2010

Край езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото EmptyНед Фев 14, 2010 7:46 pm

Хриско се обърна към джордж и каза-
-Ти добре ли си?Спри да се дразниш с нея.
-Аха добре.
-Аз ще отида да и се извиня заради твоето детинско поведение.
Хриско тръгна към селенси и каза-
-Извинявай за джордж.Той е такъв.Дразни се с всеки който не е от грифиндор.Изобщо се чудя как го търпи мойра.Ще преча ли ако се разходя с теб?
Върнете се в началото Go down
Селести Аири
Ученик от Рейвънклоу 1-ви курс
Ученик от  Рейвънклоу 1-ви курс
Селести Аири


Брой мнения : 93
Join date : 09.02.2010
Age : 27
Местожителство : Ф КосмоСъЪъ...

Край езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото EmptyНед Фев 14, 2010 7:55 pm

-Съжалявам, но аз отивам да взеа приятелката ми от болницата...и искам да съм сама...
-Ех...добре, щом възразяваш...
-Съжалявам, казах ти, че не искам да сме заедно, много време...и също така кажи на, Джордж, че повече няма да търпя детския му характер!
-Добре, добре... - Отвърна, Хриско.
-Чао! - Казах, аз и възмутена си тръгнах.
-Чао... - Каза, Хриско, след като, аз се отдалечих.
-Ей... - Извика, Съни, която току - що, дойде.
-Какво парвиш, тук! - Извика, Хриско.
-Ами...исках да те видя...
-Махни се! - Извика, той.
Аз наблюдавах всичко от далече и разбирах, че, Хриско, постъпва бебешки. Все пак толкова обичаше, Съни, а сега...оф...все тая, какво съм се размислила за чуждите проблеми. Продължих напред, защото се притеснявах, за, Рейчъл. Дали е добре...
-Ехо! - Каза, някой, но, аз не разбар кой. Просот бях твърде забързана, за да видя, Рейчъл.
-Сърдиш ли ми се? - Продължи, гласът.
Не отговорих, а просто си върях. После, щях да разбера, кой е бил, този.
Върнете се в началото Go down
Ема Робъртс
Директор
Директор
Ема Робъртс


Брой мнения : 119
Join date : 10.11.2009
Местожителство : In you Dreams baby

Край езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото EmptyПон Фев 15, 2010 2:17 pm

Часът по вълшебство беше тооолкова отегчителен, а и исках малко да съм сама. Преди да дойда тук минах през общата стая, за да си взема някои неща. Някои беше слабо казано. В огромната чанта имаше бои, скицник, пера, пергамент, мастило, учебници и... книгата със съвети от чичо. Ох, той толкова ми липсваше. Реших след това да преосмисля всичко, защото така правех понякога... Започнах първо да рисувам. О, да, днес беше прекрасен, спокоен слънчев ден, точно за красив пейзаж. На една по-ниска кула на замъка стоеше величествен кондор. Рисувах, рисувах и стана прекрасен пейзаж. След това си написах домашните даже и за другите дни. Уау никога не съм го правила. Добре, дойде време за осислянето. Какъв късмет, точно сега дойде един кентавър. Застана до мен и ми се усмихна.
-Здравей, какво правиш сама в такъв хубав слунчев ден?
-Нищо, преосмислям престоя си тук. И май не знам дали съм много доволна. А ти кой си?
-Рионик, кентавър съм. А твоето име?
-Ема. Ема Робъртс. Приятно ми е. -усмихнах му се.
-Робъртс значи. Ооо баща ти ми беше добър приятел.
-Познавал си баща ми? -беше странно, татко никога не ми е казвал, че познава кентавър. Ах, какво ще го направя като се прибера, ще види той от кого крие.
-Ерик? О, да, както казах беше ми добър приятел. С Джеймс често идваха при мен. И при Хагрид, естесвено.
-Джеймс? Тоест бащата на Ашли?
-Хахаха, да точно. И после защо имало буйни момичета. Луди глави бяха и двамата.
-Бащата на Ашли... той... почина. -сведох глава, нямаше как да не го кажа.
-Джеймс?! Кога? О, толкова съжалявам. Хайде да не говрим за това. Каза, че ще осмисляш нещо.
-Да, престоя си в Хогуортс... Аз...аз имам приятели тук, доста притова, но и доста врагове. Все пак мен нали ме преместиха в Рейвънклоу.
-Не ти ли харесва там?
-О, не, прекрасно е! Много по-добре от който и да е било друг дом. А и с всички много си приличаме... Особено с Лия и със Селести. С Лия общото ни е, че се дразним лесно, докато със Селести е това, че трудно търпим грифиндорци и, че не понасяме Джордж и Мойра. А с големите съм такава приятелка. Толкова са забвни и готини, а на мен казват, че съм била душата на компанията... Хахаха.
-Какъв е проблема тогава?
-Ами, че доста пъти със се скравала с доста хора. С Роналд, който вече го няма, с Хриско, с Мойра, със Съни... Те просто толкова ме дразнят, че няма накъде!
-А с дъщерята на Джейм разбираш ли се?
-С Ашли ли? Че тя ми е най-добрата приятелка, макар преди време доста сериозно да се скарахме. Моля те не ме разпитвай за това, колкото и да ти е любопитно.
-Добре, няма, а аз сега ще тръгвам. Чао, Ема!
-Чао, Рио! -Тръгнах да се прибирам, че времето започна да се разваля. Е, намерих си един нов приятел. Нямам търпение да разкажа за него на Ашли.
Върнете се в началото Go down
Джордж Потър
Ученик от Грифиндор 1-рви курс
Ученик от Грифиндор 1-рви курс
Джордж Потър


Брой мнения : 127
Join date : 02.02.2010
Age : 26

Край езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото EmptyЧет Фев 25, 2010 6:01 pm

Джордж дойде тук.Той видя три ученика от хафълпаф които се дуиелираха.Той реши да отиде и да погледа малко.Той седна и започна да ги наблюдава.Най добър сякаш беше новото момче-Браян Хоуг.Той ги победи и всички започнаха да пляскат.Браян беше леко наперен и каза-
-Някой желаещ.
Всички стояха и го гледаха и никой не посмя да излезе.Джордж стана и каза-
-Здравей аз съм джордж.Желая да се бия с теб.
-Добре.
Двамата се поклониха.Джордж извади пръчката си и извика-
-Риктусемпра.
Браян явно незнаеше за тази магия и веднага изхвърча като се превиваше от смях заради гъдела.Джордж отиде до него и каза-
-Експелиярмус.
Браян спря да се смее и стана.Джордж насочи пръчката си,но браян хвърли своята и каза-
-Предавам се.Явно си по добър от мен.
Всички започнаха да ме аплодират и ме вдигнаха на ръце.После ме хвърлиха в езерото.Беше много забавно.След това аз излязах на брега,останах сам и си стоях
Върнете се в началото Go down
Клара Манроли
Ученик от Слидерин 1-ви курс
Ученик от Слидерин 1-ви курс
Клара Манроли


Брой мнения : 8
Join date : 27.02.2010
Age : 26
Местожителство : In LOVE TOWN...

Край езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото EmptyСъб Фев 27, 2010 8:15 pm

Клариса мина оттук. Тя се огледа. Беше пусто, но после съзря едно момче. Загледа се в него и реши, че може да се запознаят, но после съзря мантията ми и видя емблемата на Грифиндор, тя си каза:
- Грифиндор... не, няма смисъл - аз съм от най - мразения дом - Слидерин - нямам шансове, за приятели.
Клариса пристъпи напред, към езерото. Потопи си пръста във водата и видя, че е хладка. Седна на брега. Загледа се, беше наистина красиво. Тя си спомни едни от най - хубавите си моменти, в живота. Сега се чувстваше, като маймуна, в света на хората - най - грубо казано. Мислеше, че никога няма да има приятели и това много я плашеше. Иведнъж чу шум. Обърна се. Видя как две момичета и две момчета се смеят и забавляват. Сърцето и се сви на топка. Дали някога и тя щеше да намери приятели, които са до нея, заради самата тя, а не, заради парите. Една сълза капна върху мантията и, тя избира очите си и отново седна, сама, както винаги, до езерото.
Върнете се в началото Go down
Ашли Стивънс
Директор
Директор
Ашли Стивънс


Брой мнения : 491
Join date : 09.11.2009
Age : 27
Местожителство : Луната...xD

Край езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото EmptyНед Фев 28, 2010 9:06 am

С Лия дойдохме до езерото за да си направим пикник това беше нашата традиция.Винаги на края на месец Февруари правихме така.Днес обаче беше по специално,защото бяхме в Хогуортс.
-Какво взе?-попита Лия
-Масло,краставички,хляб и една кола.-отвърнах й аз.
-Аз взех един пай и малко бекон с яйца.
-Супер "любимото" ми.-казах ирончно аз,защото не обичах бекон с яйца.
-Аз ще го ям ако трябва.-с Лия седнахме на плачето и започнахме пикника си.
Върнете се в началото Go down
https://harry-world.bulgarianforum.net
Ашли Стивънс
Директор
Директор
Ашли Стивънс


Брой мнения : 491
Join date : 09.11.2009
Age : 27
Местожителство : Луната...xD

Край езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото EmptyВто Мар 02, 2010 2:42 pm

Днес времето не беше въобще за разходка,но аз реших да изляза малко под дъжда.Бях сама което беше доста необикновено за мен,защото винаги имаше някой с мен.Седнах на една пейка до езерото и се загледах някъде в пространството.Толкова се бях унесла и не забелазах,че някой стой до мен.
Кога погледха видях Ема да седи и да гледа към езерото.
-Ема?Какво става?-попитах я аз
-А?Нищо.-каза сепнато Ема
-Сигурна ли си?-попитах я аз.
-Напълно Ашли.Защо ме питаш такива неща?-изрепчи се Ема
-Какво става?
-Ами просто днес не ми е на кеф това е.-каза въздишайки Ема.
-Само това?
-Аха.
-Оу,заваля по-силно хайде да се прибираме преди да станем мокри кокошки.-казах аз и ние тръгнахме да бягаме към замъка.
Върнете се в началото Go down
https://harry-world.bulgarianforum.net
Ема Робъртс
Директор
Директор
Ема Робъртс


Брой мнения : 119
Join date : 10.11.2009
Местожителство : In you Dreams baby

Край езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото EmptyВто Мар 02, 2010 3:12 pm

Тръгнахме към замъка, но аз не исках. Имах нещо на ум и просто трябваше да го направя. Да едното беше да се самоубия, но то си беше винаги. Иначе просто наистиа днес не ми беше на кеф. Коя съм аз? През цялото време докато вървяхме с Ашли си го мислех. Тя ми говореше нещо, но аз не я слушах. Пе едно време тя явно се усети защото каза на висок глас.
-Ема, слушаш ли ме? -тя махаше пред очите ми.
-Да, да, това е страхотно. -стреснах се.
-Ема, странна си какво има? Хайде казвай!
-Нищо, Аш. Просто днес наистина не ми е на кеф. -имах нужда да съм сама, не че нещо, но Ашли нямаше да ме остави да направя това което исках. Сетих се какво да направя - един стар номер, на който тя винаги се хваща. -И така какво написа на домашното по вълшебство? -ето какъв беше плана - тя щеше да разказва подробно и да върви напред. Аз ще спра на едно място, и няма да говоря. След това ще се върна при езерото.
-Бих ти прочела, Ем, но много силно вали и мастилото ще се размаже. Ще ти го разкажа. Ами значи...
Плана проработи. Ето ме отново при езерото. Съблекох се. Останах по бански. Хайде едно, две, три.. Пльокнах в езерото. Охх откога си мечтая. Много обичах да се къпя в езерото, но ако не вали не можех. Сега всички обитатели са на дъното и няма да ме притесняват. Излегнах се по гръб. Водата ме успокояваше и ми помагаше да мисля. И точно да започна да разммишлявам някой се извика.
-Емаааа! Емааа! Ема? Ема, какво правиш е езерото? -Ашли се беше усетила, знаех, че ще се случи, но се надявах малко по-късно. -Ема, така ме уплаши! Какво правиш в езерото?
-На какво ти прилича? Плувам и мисля. Знаеш, че водата ми помага.
-Ем, защо винаги правиш така? Имаш странни представи за нещата. Първо избяга в Лондон, за да си сама, а сега това. Не можеш ли да отидеш в банята на префектите, не е толкова трудно?
-Искам да съм сама. Знаеш ли какво е САМА? Да няма никой и нкой да не дойде. В банята на префектите ще ме хванат. А тук кой ще дойде в това време?
-Браво супергений! Не се ли сети, че от севертната кула може да те видят?
-О, моля те, сякаш едно там не е все едно си под дъжда! Тези глупави снобари не обичат водата. И това ми е предимството. -усмихнах се.
-Хайде, Ема, отиваме в замъка на сухо и топло.
-Ето още една водофобка. Обаче, ще трябва да ме изкараш от водата. Сама няма да го направя. Чакам те долу. -гмурнах се. Малко смях.
-Ема, ема! Ема, излез от там! Не ме карай да идвам!
-Чакам те! -подадох се и пръснах вода в лицето и. -Не можеш, Аш! Сама го знаеш.Няма да ме излъжеш. Само Ема робъртс е толкова луда. А и ще се намокриш! Внимавай да не ти се появи опашката, русалке H2O. Хаха.
Върнете се в началото Go down
Ашли Стивънс
Директор
Директор
Ашли Стивънс


Брой мнения : 491
Join date : 09.11.2009
Age : 27
Местожителство : Луната...xD

Край езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото EmptyВто Мар 02, 2010 3:25 pm

-Русалка значи?Добре Ема стой си тук и измразни,но вече не ме търси!-аз се ядосах и тъкмо да се обърна Ема ме напръска с вода.
-Ха-ха!Как беше?-попта пресмехулно тя
-Няма да и се размине!-аз си сабух обувките и влязох във водата.Бях наясно какво може да стане,но Ема ме беше ядосала.Това езеро беше доста дълбоко и студено.Настръхнах,но тръгнах към Ема
-Хвани ме ако можеш!-Ема се гмурна под водата.Аз се опитах да я последвам,но когато се потопих нещо хвана крака ми.Погледнах надолу и видях един езерян да ме дърпа.Започнах да ритам с крака,но хватката му беше здрава.Заогледах се за Ема,но нея я нямаше.Изпаднах в паника и загубих съзнание.Последното което поня е,че някой ме удряше по бузата.
-Ашли?Аш?-отворих очи и видях,че Ема се беше надвесила над мен и ме гледаше изплашено.
-Какво стана?-попитах аз и се опитах да стано,но крака ми много ме болеше.
-Някакъв езерян те задърпа надолу и когато се потопих отново те видях в бесъзнание.Толкова се уплаших.Аз съм виновна не трябваше да те крама да влизаш.-Ема започна да се упреква и тогава аз се ядосах,защото мразех някой да се упреква за грешките на другия.
-Ема!Ти не си виновна и двете знае,че аз не мога да плувам.
Върнете се в началото Go down
https://harry-world.bulgarianforum.net
Ема Робъртс
Директор
Директор
Ема Робъртс


Брой мнения : 119
Join date : 10.11.2009
Местожителство : In you Dreams baby

Край езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото EmptyВто Мар 02, 2010 3:50 pm

-Да и аз имам вина, но ти толкова ли си глупава?
-Какво? Ема, аз досега бях в безсъзнание. Какво стана с "Аз съм виновна, че те накарах"?
-Това не съм аз и го знаеш! Аз не се самосъжелявам. Ашли няма намерение да крия себе си от света. Поне не и тук! Единайсет години крих интересите си, талантите си и любовта си към изкуството само защото нямаше друг с подобно мислене като моето. Край! -обърнах се ядосано.
-И ето пак! Докато аз ти се сърдя ти пак ме изкарваш виновна! Какво ти става? Ти не беше такава.
-Не бях, права си! Не бях, защото тогава не бях себе си. Бях един мил състрадателен образ като изваден от филм. Образ, който всички обичат, защото винаги е готов да помага, образ безкрайно добър. Само, че това не е Ема Робъртс. Знаех, че този ден ще дойде, но така и не се подготвих.
-Но, Ема, защо...
-Защо се държа така с теб ли? С най-добрата си прителка, с братовчедка си ли? Защото може би съм вълк едниак ето защо! Защото и там и тук всички се мъкнат подир някфи надуфки и простачки. Знаех, че един ден ще покажа на всички жкое съм без да ми пука! Защото някой ден няма да издържа. Единствената ми грешка беше, че не те предупредих. Аз все още съм същата, Ема. Просто много по-уверена в себе си. Обичам те Аш! Само аз съм човек с много лица. И може би ти няма да го приемеш и ще се отдалечиш от мен. Ще те разбера.
-Какви ги говориш? Какъв е този гняв? Хайде успокой се! -отново скочих във водата, знаех, че този път няма да може да ме последва. -Сега не мога да те последвам нали? Ема и в Азкабан да те вкарат пак ще съм ти приятелка! Сега моля те излез.
-Няма да стане. Хайде ще ти покажа, че водата не е страшна. -взех Ашли на ръце и влязохме във водата.
-Ема, какво правиш? Не мога да плувам, а сега още по-малко. Извади ме!
-Кой е казал, че ще плуваш? Успокой се, няма да потънеш, обещаваш. -поставих я по гръб. Само че нахалния езерянин пак идваше. -О, не, не и този път! Спри! Тя е с мен! Не ме ядосвай! -езерянина се отдръпна.
-Как го направи?
-Езеряните ме познават. Знаят, че не трябва да ме ядосват. Все пак нали един от тях доста сериозно си изпати.
-Мерсии. А сега какво?
-Просто спокойно. Отпусни се по гръб. Знам, че не мога да те накарам да харесваш водата. Просто искам да те науча, че не трябва да се страхуваш от нея. -Ашли най-после се отпусна. -Ето виждаш ли?
-Права си! И за двете. Не можеш да ме накараш да харевсвам водата, но вече наистина не ме е страх.
-Ами хайде да излизаме тогава. Мадам Помфри ще се погрижи ьза крака ти. -Извадих Ашли и тръгнахме към замъка. Тя леко накуцукваше. Дано не беше серизоно.
Върнете се в началото Go down
Клара Манроли
Ученик от Слидерин 1-ви курс
Ученик от Слидерин 1-ви курс
Клара Манроли


Брой мнения : 8
Join date : 27.02.2010
Age : 26
Местожителство : In LOVE TOWN...

Край езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото EmptyСъб Мар 06, 2010 8:33 pm

След като разбара за бала, Клара бе доста натъжна.
- Обичам баловетеу но няма с кого да отидя... - казваше си, тя. - Никого не познавам... защо все на мен? - продължи момичето и очите и се напълниха със сълзи. Тя седна до езерото и се вгеда. Видя само лицето си, което бе взлажно от плача. - О...знам, какво ще е решението... няма да отидя... това е най - лошото, което може да ми се случи... толково искам... да си намеря кавалер и... - момичето продължаваше да се вайка, докато през нея минаваха хиляди другг двойки, който с радост обсъждаха бала.
- Ето... всички си имат... с кого да отидят...аз... - продължи, тя и седна по - наблизо до водата.
Върнете се в началото Go down
Джордж Потър
Ученик от Грифиндор 1-рви курс
Ученик от Грифиндор 1-рви курс
Джордж Потър


Брой мнения : 127
Join date : 02.02.2010
Age : 26

Край езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото EmptyНед Мар 07, 2010 6:13 pm

Аз дойдох тук и видях клара.Тя си стоеше тъжно до езерото.Аз отидах до нея и казах-
-Здравей аз съм джордж.
-Аз свм клара-каза тя унило.
-Какво има?-попитах аз като седнах до нея.
-Нищо просто наближава бала и всички ще ходят с някой само аз няма с кого.
-И аз съм така-казах аз-Приятелката ми ме избягва и затова явно няма да ходя.
Тя само ме погледна и наведе отново глава.Аз я прегърнах приятелски и казах-
-Спокойно ще намериш някого.
-Сигурно-каза тя още неуверена.
Тогава от тук мина джес и каза-
-Джордж ела за малко.
Аз отидах и тя каза-
-Джордж искаш ли да отидем заедно на бала?
-Ами незная.Това момиче там-посочих клара-Ще е сама на бала.Това изобщо не е готино.Аз мисля да я поканя тъй като има много момчета които ще искат да са с теб а с нея никой.Джес позволи ми да отида с нея.
-Добре-каза тя и си тръгна.
Аз отидах до клара и казах-
-Искаш ли да дойдеш с мен на бала?
-Какво?
-Искаш ли клара?
Върнете се в началото Go down
Клара Манроли
Ученик от Слидерин 1-ви курс
Ученик от Слидерин 1-ви курс
Клара Манроли


Брой мнения : 8
Join date : 27.02.2010
Age : 26
Местожителство : In LOVE TOWN...

Край езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото EmptyНед Мар 07, 2010 8:24 pm

Аз го погледнах и казах:
- Но ти, си имаи приятелка, а и... ние не се познаваме, не че имам нещо против... аз, ако ти наистина искаш аз съм съгласна...
- Ами значи се разбрахме. - Отвърна ми, той.
- Добре... все пак благодари, иначе едвали някой щеше да ме покана, тъй като съм нова и... никого не познавам, а съм в слидерин по принуда... изобщо не ми харесва тук, но...
- Защо по принуда? - Попита ме, той.
- Ох... наистина тово е дълго история, а и е лично... няма значение... е добре, аз ще тръгвам... чао и отново благодаря!
- Няма защо. - Каза ми, Джордж за довиждане.
Аз се забързах към етажа с общите стаи и влязох, в тази на Слидерин.
Върнете се в началото Go down
Ашли Стивънс
Директор
Директор
Ашли Стивънс


Брой мнения : 491
Join date : 09.11.2009
Age : 27
Местожителство : Луната...xD

Край езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото EmptyПет Мар 12, 2010 11:13 am

Чаках тук Зак и загледана към планините които се откриваха извън Хогуортс.Тъкмо щях да си тръгвам,защото ми писна да чакам като видях Зак.
-Хей много се забави!-казах аз
-Извинявай!Вчера всичко се провали.-отвърна ми той
-Оф знам.Добре неска ще е,но по-рано.Някъде към 16:00.-предложих му аз
-Добре,но дано този път проработи.Хей днес ще идват учениците от Дурмщарнг нали?-попита ме Зак
-Вярно!Бях забравила.Добре хайде аз ще вървя Чао.-аз тръгнах към замъка и оставих Зак сам
-Чао.
Върнете се в началото Go down
https://harry-world.bulgarianforum.net
Sponsored content





Край езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото Empty

Върнете се в началото Go down
 
Край езерото
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter :: Двора на замъка :: В двора-
Идете на: