Harry Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Училище за магии и вълшебства Хогуортс!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли в училището за
Магия и Вълшебство Хогуортс!
Учебната година е прекратена за малко.

                         

            


 

 Правила

Go down 
АвторСъобщение
Ашли Стивънс
Директор
Директор
Ашли Стивънс


Брой мнения : 491
Join date : 09.11.2009
Age : 27
Местожителство : Луната...xD

Правила Empty
ПисанеЗаглавие: Правила   Правила EmptyВто Ное 10, 2009 1:00 pm

1.Некултурно, грубо и неприлично поведение в постовете или коментарите ще е последвано с предупреждение.Ще получите само едно предупреждение!
2.Писането на кирилица е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!!Забелязани коментари, написани на латиница ще бъдат трити ВЕДНАГА.Правилото не важи за англоезичните форуми.
3.ВСЯКАКЪВ ВИД СПАМ Е ЗАБРАНЕН!!!
4.Задължително трябва да се запишете за предметите:Трансфигурация,Билкология,История на магията,Отвари,Вълшебство и Защита срещу Черните искуства,a за първи курс е задължителен и Летене.
5.След като сте си направили герой се разпределете
6.Пишете дълги и смислени мнения.Мненията ви трябва да бъдат поне 8 реда и да смислени,а не да пускате мнение с една дума.Ако забележим такива мнения веднага ги трием.
7.Ако има нарушение моля обърнете се към мен или другата админка
8. Не флуидите (това означава примерно пиша аз след това пише другата админка след това пак аз и да се повтаря)
9. Ограничавайте мненията си (няма нужда от безмислени мнения и без това ще бъдат изтрити)

10.Моля пишете без грешки,защото няма другите хора да ви четат простотиите.


Последната промяна е направена от Ашли Стивънс на Съб Яну 30, 2010 10:42 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://harry-world.bulgarianforum.net
 
Правила
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter :: Начало :: Правила-
Идете на: